2017 Ginger Girvin Run
First Last Sbup Team Name
Jay Alsadir Fifth Grade - B
Emil Al-Shaikh Fourth Grade - Brilliant B's
Ben Andrasick Fifth Grade - B
Sean Andrasick Gillis Advisory
Aurora Applegate Kindergarten - Travis
Luke Aranda Gillis Advisory
Caroline Baccus Fourth Grade - Awesome A's
Elsa Balsitis Fourth Grade - Awesome A's
Silas Balsitis First Grade - Stevens
Nora Barton Third Grade - Bybee
Beech Basler Goh Advisory
Owen Bennett First Grade - Stevens
Graham Bennett Fourth Grade - Brilliant B's
June Bennett Second Grade - Simrock
Sebastian Birdsell First Grade - Hanepen
Logan Braun Fifth Grade - A
Hailey Braun Strong Advisory
Silas Bromley Third Grade - Bybee
Sienna Broome Fifth Grade - B
Nona Brozell Second Grade - Simrock
Michael Brozovich First Grade - Stevens
Johnny Brozovich Connlly Advisory
Cali Byrnes First Grade - Stevens
Chloe Byrnes Second Grade - Christian
Helen Campbell Twining Advisory
Renee Casentini Connlly Advisory
Dylan Casterline Third Grade - Guevara
Kendal Casterline First Grade - Hanepen
Matthew Cerza Twining Advisory
Thomas Cevasco Connlly Advisory
Olivia Cevasco Twining Advisory
Ruby Chase Connlly Advisory
Macy Chase Kashima Advisory
Sophia Christian Moore Advisory
Jilian Christian Strong Advisory
Benjamin Cleary Cooper Advisory
Michael Cole Third Grade - Bybee
Andrew Cole Kindergarten - Ortiz
Colton Conlon Second Grade - Christian
Lexie Connell Kindergarten - Ortiz
Basel Conroy Fifth Grade - B
Valentina Cordova Fourth Grade - Awesome A's
Jessica Cornwell Kindergarten - Travis
Rachel Cornwell Second Grade - Simrock
Charlotte Cuvelier Second Grade - Christian
Ashlyn Cuvelier Fifth Grade - B
Peyton Daley Connlly Advisory
Manny Darrow Strong Advisory
Lily Darrow Fifth Grade - A
Tahlon Davis First Grade - Hanepen
Cody deBeer Fifth Grade - B
Coral Dempsey Wood Advisory
Alice DeWeerd Fifth Grade - A
Saraya Diengott Third Grade - Guevara
Maxwell Dill Third Grade - Guevara
Eli Dill Kashima Advisory
John Doherty First Grade - Stevens
General Donation  
Leo D'Onofrio Second Grade - Christian
Delaney Dorwin Fourth Grade - Brilliant B's
Sam Dunlap Second Grade - Christian
Wyatt Dunning Second Grade - Christian
Arrow Dunning Kindergarten - Ortiz
Logan Dunning Fifth Grade - B
Kayla Dutra-Andrew Fourth Grade - Brilliant B's
Deaglan Eblovi Fourth Grade - Brilliant B's
Junuh Eblovi Third Grade - Guevara
Maisie Eliashof Strong Advisory
Charles Esposto Kindergarten - Travis
Mia Etheridge Strong Advisory
Sean Evans Fourth Grade - Awesome A's
Ashleigh Evans First Grade - Stevens
Nora Flynn Kashima Advisory
Rio Forchini Fifth Grade - A
Ruby Forchini Second Grade - Simrock
Cade Ford Fifth Grade - B
Kate Fothergill Fifth Grade - A
Sydney Franklin Gillis Advisory
Thomas Freedman Wood Advisory
Ione Galang Kindergarten - Travis
Logan Garcia Second Grade - Simrock
Jakob Gates Calderon Advisory
Jonah Geller Connlly Advisory
Vincent Gerbi Fourth Grade - Awesome A's
Gavin Giacotto Cooper Advisory
Nataly Gijon Calderon Advisory
Axel Gijon Fifth Grade - A
Cree Gilmour First Grade - Hanepen
Patrick Ginna Calderon Advisory
Annie Ginna Twining Advisory
Sofia Gladman Third Grade - Bybee
Diego Godines Huerta Kindergarten - Travis
Marston Graff Twining Advisory
Iris Grant Calderon Advisory
Maya Grant Cooper Advisory
Jordan Grisim Fifth Grade - B
RyanRose Grout Cooper Advisory
Dylan Grunow Fourth Grade - Brilliant B's
Kaylani Guevara Connlly Advisory
Kai Guevara Moore Advisory
"We are rich only through what we give, and poor only through what we refuse."
— Anne Swetchine
HEAD (9491-12381-201708221538) WIN-VA1FC6L7HTJ